Najważniejsze rady powiązane z zakupem odzieży używanej dla dzieci

Zamierzasz kupić swojemu dziecku używaną odzież? To wystrzałowy pomysł aby nabyć wystrzałowej jakości gustowne ubrania w korzystnej cenie. Oto kilka porad związanych z zakupem odzieży używanej.

1. Sprawdź jakie sklepy masz w miejscu zamieszkania i odwiedzaj je tak często jak to tylko możliwe. Nie zapominaj, że zawsze jest możliwość na atrakcyjny zakup. W końcu z czasem zbudujesz wspaniałą garderobę dla najmłodszych.

2. Spisz listę potrzebnych ubrań i trzymają ją niedaleko siebie . Dzięki przygotowaniu nie zapomnisz o najistotniejszych rzeczach a bardzo łatwo to uczynić w nawale asortymentu.

3. Jeśli natkniesz się na wspaniałe znalezisko, ale nie będzie to stosowny rozmiar dla Twojego dziecka możesz pomyśleć o dzieciach przyjaciół albo krewnych. Takie ubranie możesz im podarować jako nieduży prezent.

4. Pomyśl przed czasem. Wiele zimowych ubrań można odnaleźć w miesiącach letnich, takie warto nabywać po niższej cenie i przechować do surowszych dni. To samo można zrobić ze nazbyt dużymi ubraniami –w końcu dzieci szybko rosną.

5. Zwróć uwagę na jakość (oprócz spraw oczywistych jak plamy, braki w guzikach, podarte szwy). Obróć ubranie w stronę światła naturalnego, niektóre wady nie są widoczne w sklepowym oświetleniu.

6. Bądź kreatywny. Możesz znaleźć olśniewające ubranie lecz nie będzie ono w stanie doskonałym, znajdziesz kilka plam. Słabsze zanieczyszczenia można po prostu wyprać. Jeżeli znajdą się takie, które pomimo wypraniu ich w pralce nadal utrzymują się, można je zatuszować cekinami, ozdobnymi łatami, rozetami itp..

7. Poznaj producenta. Niektóre etykiety maja silniejszą wartość w czasie odsprzedaży, dzięki temu będzie można na takiej rzeczy w dodatku zarobić.

Więcej na temat odzieży z zagranicy znajdziesz na Amerskład – amerykańskie ubrania